9,40 euro h

Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji przy pakowaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:51

Aktualna oferta zatrudnienia na produkcji w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,40 euro h

Praca może być podjęta przez pary

Opis stanowiska:

  • Pakowanie na linii produkcyjnej zestawów kosmetyków, naklejanie na nie kodów
  • przygotowywanie do magazynowania poprzez układanie paczek na paletach

Wymagamy:

  • możliwość podjęcia pracy w okresie Bożonarodzeniowym oraz noworocznym do stycznia 2014
  • chęć do pracy w nadgodzinach
  • samodyscyplina, dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość
  • zręczność, szybkość
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia przy pakowaniu

Wymagania odnośnie pary:

  • jedna osoba musi znać przynajmniej podstawy języka niemieckiego

Oferta:

  • Pracę do stycznia 2014
  • dla najbardziej wyróżniających się pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • zamieszkanie- znajdujące się w odległości 8 km od zakwaterowania
  • dobrą płacę
  • premie
  • w przypadku par- możliwość wspólnego zamieszkania
  • pomoc polskiego rezydenta
  • pomoc przy przejeździe do Hamburga

Aplikacja:
Prosimy o kontakt poprzez stronę:

Prawa strona nad mapką- zakładka „Kontakt”

ID ogłoszenia: 82952779c0ff1f18

5 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji przy pakowaniu Hamburg”

  1. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej przy filetowaniu kurczaków. Język angielski w stopniu bardzo dobrym. Pracy szukam wraz z dziewczyną z tym samym doświadczeniem. I znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

  2. Dzien dobry jestem zainteresowany Wasza oferta pracy prosze o kontakt , pozdrawiam

  3. MIROSŁAWA na 9 listopada 2013 @ 16:01

    Dzien dobry jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt

  4. Dzień Dobry

    Wie, że ogłoszenie wygasło ale jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt na wypadek gdybyście Państwo potrzebowali więcej pracowników, mówię bardzo dobrze po angielsku.

  5. Dzien dobry jestem zainteresowany pracą z ogłoszenia. prosze o kontakt.