9,60 euro za godzinę brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu sałatek Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Długość umowy: umowa na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2016 23:42

Producent z Wiesbaden zatrudni od zaraz pary do pakowania sałatek, bez znajomości języka niemieckiego. Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla osób energicznych i dobrze zorganizowanych.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy.

Zarobki: 9,60 euro za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej poruszającej się w dość szybkim tempie;
  • praca polega na pakowaniu sałatek owocowych i warzywnych do skrzynek z kartonu;
  • na produkcji obowiązują ścisłe standardy higieniczne, których należy bezwzględnie przestrzegać (odzież robocza, używanie środków do dezynfekcji itp.).

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • umiejętność dostosowania się do przepisów obowiązujących na zakładzie;
  • zdolność do działania w zespole;
  • zaletą będzie możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem;
  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Gwarantujemy:

  • pomoc polskiego managera we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • ubranie robocze;
  • dokładne szkolenie wstępne;
  • płatne zakwaterowanie – dla par 250 euro, dla singli 200;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • umowę na czas określony z ubezpieczeniem;
  • zatrudnienie na pełny etat – 40 godzin w tygodniu.

Dla kandydatów:
Wszystkich kandydatów zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy: Beschaftigung@germanymail.com

Prosimy wpisać w temacie: „Niemcy praca przy pakowaniu sałatek owocowych i warzywnych, Wiesbaden”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-salatek-dla-par-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 8935763049da46dd