do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie Utrecht od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 15 listopada 2015 01:00

Od zaraz dam pracę w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Oferta z Utrechtu dla magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
- kompletowanie zamówień
- wyszukiwanie produktów (spożywcze, kosmetyczne, tekstylia) na magazynie
- rozładunek dostaw
- załadunek gotowych paczek do wysyłki
- prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
- kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- szybki przyjazd do Holandii
- dodatkowym atutem kandydata będzie posiadanie numeru SOFI
- wskazany przyjazd samochodem
- dobre zdrowie
- samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
- legalną pracę na 6 miesięcy
- zdobycie nowego doświadczenia
- satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- zapoznanie ze strukturą firmy i pracownikami
- najlepszym kandydatom zapewniamy możliwość przedłużenia umowy
- rozpoczęcie pracy od zaraz
- szkolenia wprowadzające

Aplikacja:
Odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-magazynu-ze-znaj-j-angielskiego-od-zaraz/utrecht-holandia/10763712

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-na-magazynie-zbieranie-zamowien-bez-jezyka-utrecht/

ID ogłoszenia: 8185647bbdb3dd99

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Holandia praca na magazynie Utrecht od zaraz”

  1. jestem zainteresowany prosze dzwonić 691250587 oraz mój kolega też 885455763