9 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy recyklingu od zaraz 2015 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 00:43

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka, doświadczenia. Zatrudnienie w Berlinie przy recyklingu. Niemcy praca dostępna od stycznia 2015.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka 9 euro brutto/h

Liczba wakatów: dostępne są 3 miejsca

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie sortować odpady przy taśmie. Śmieci sortuje się odpowiednio ze względu na to z jakich są surowców.
  • Osoba zatrudniona może zostać przeszkolony w celu pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od stycznia 2015
  • dyspozycyjność do pracy na 3 miesiące
  • brak przeciwwskazań do pracy w sortowni odpadów
  • wytrzymałość fizyczna oraz psychiczna
  • ogólna dobra sprawność organizmu
  • mile widziane osoby z własnym transportem

Oferujemy:

  • umowę z agencją pośrednictwa pracy
  • dobre zarobki
  • możliwa praca w godzinach dodatkowych
  • zapewniona opieka polskiego koordynatora
  • dobre warunki pracy
  • zapewnione miejsce zamieszkania płatne 200 euro miesięcznie
  • ogólna pomoc w kwestiach urzędniczych

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na podany adres e-mail.

adres kontaktowy: dringende@europe.com

W tytule wiadomości należy wpisać: DG/005/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-smieci-berlin-od-zaraz-styczen-2015/

ID ogłoszenia: 778548b4b74e34f2

10 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech przy recyklingu od zaraz 2015 Berlin”

  1. Witam ,chętnie podejmę prace przy recyklingu.Mam 54 lata i kiedyś pracowałem w niemczech. Liczę na owocną współpracę.

  2. jestem zainteresowany proszę o kontakt 782637519
    z własnym samochodem dyspozycyjny i pracowity

  3. Kamila Piatek na 17 grudnia 2014 @ 09:43

    Witam, mam 44 lata jestem w stanie podjąć tę pracę od zaraz. Proszę o kontakt 791 409 260. Pozdrawiam

  4. Stanislaw123 na 18 grudnia 2014 @ 13:54

    Jestem zainteresowany wasza propozycją 790226356 lub stasio123445@wp.pl

  5. robert.pilarczyk na 19 grudnia 2014 @ 20:42

    Witam, mam 29 lat jestem pracowity i jestem zainteresowany waszą propozycją. Prace moge podjąć od zaraz! Proszę o kontakt pod nr 665515313 lub pilarczyk.robert@o2.pl Pozdrawiam!

  6. Witam, mam 44 lata. Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy i chętnie podejmę pracę od zaraz na w/w stanowisku.
    Proszę o kontakt tel. 606-168-671 lub e-mail maxim1970@interia.pl Pozdrawiam

  7. zagorski_bartlomiej na 22 grudnia 2014 @ 08:34

    Witam Serdecznie . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam doświadczenie . Proszę o kontakt.
    Bartek
    739055900

  8. zagorski_bartlomiej na 22 grudnia 2014 @ 08:35

    Witam . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam doświadczenie . Proszę o kontakt.
    Bartek
    739055900

  9. Witam. Pisze w sprawie pracy. Jestem osobą młodą pracowitą. NIe przeszkadza mi zapach panujący na sortowni. Chętnie podejme sie tej pracy. Lat 21. Własny samochód bez nałogów. Tel 505677729 e-mail piojawor4@wp.pl

  10. krzysztof stawiarz na 19 stycznia 2015 @ 14:11

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą.Tel.508 337 418