11 euro/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 03:55

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w Hamburgu przy pakowaniu perfum do końca roku.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Liczb wakatów: 2

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna w firmie dystrybuującej kosmetyki przeznaczone na rynki europejskie
  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie pudełek, a następnie ponowne pakowanie perfum w nowe opakowania
  • osoba zatrudniona będzie umieszczała zabezpieczenia oraz foliowała pudełka

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie do końca roku
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • niedrogie wyżywienie na stołówce

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pakowanieperfum/07/2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 615595535bc6d2e1