1640 euro/m-c brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz na magazynie z odzieżą w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2017 00:59

Atrakcyjna praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Chętnie zatrudnimy od zaraz pary na magazynie odzieżowym z Hamburga przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier, komisjoner

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca bieżącego roku

Liczba wakatów: 4 osoby lub 2 pary

Pensja: 1640 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na komisjonowaniu towarów oraz wykonywaniu okresowych inwentaryzacji
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się realizacją zamówień oraz przygotowywaniem paczek do wysłania dla sklepów detalicznych
  • zadaniem pracownika będzie również metkowanie oraz montaż zabezpieczeń

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • aktualny status osoby niekaranej
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca roku
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i rzetelność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony w oparciu o legalną niemiecką umowę
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • opiekę konsultanta
  • darmowe zamieszkanie na czas trwania kontraktu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z podaniem nr. ref.: magazyn Hamburg 08/17 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-odziezy-hamburg/

ID ogłoszenia: 746597a608a94a61