do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Holandii produkcja serów Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Almere
  • Opublikowany: 4 lipca 2015 02:32

Fabryka serów z Almere prowadzi rekrutację pracowników na produkcję. Oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu, przenoszeniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji serów

Początek pracy: od zaraz

Numer referencyjny zgłoszenia: FABRYKA-SEROW-15P2

Lokalizacja: Almere, Holandia

Wynagrodzenie: Stawka do uzgodnienia

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • Nieskomplikowane prace magazynowo produkcyjne. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie, układanie gotowych wyrobów w skrzynkach, zbieranie i przygotowanie zamówień.
  • Inne prace np. obsługa linii produkcyjnej, kontrolowanie jakości, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • możliwość podjęcia pracy przynajmniej na okres 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • przejazdy wewnętrzne – samochodem lub rowerem
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatki – wakacyjny oraz urlopowy
  • zatrudnienie legalne
  • wsparcie polskiego przedstawiciela
  • praca zmianowa płatna odpowiednio: 130 % stawki za pracę po godzinie 18 oraz za nadgodziny
  • możliwość pracy w weekendy

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane podanym u góry numerem referencyjnym prosimy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • rekrutacja@fidess.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242a70/

ID ogłoszenia: 8005596887d4cfc3

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka dam pracę w Holandii produkcja serów Almere”

  1. w11danio na 4 lipca 2015 @ 07:30

    Jestem zainteresowany pracy od zaraz. Jestem osobą niesłyszący. proszę sms 536 980 603. Czekam na oferty pracy

  2. Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy