8,85 GBP/h brutto

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz przy pakowaniu perfum Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2017 02:10

Aktualna propozycja zatrudnienia w zakładzie z Londynu dla 3 Polaków bez znajomości języka angielskiego. Od zaraz tymczasowa praca w Anglii przy pakowaniu perfum.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 3 miesięcy

Liczna wakatów: 3

Płaca: 8,85 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu pudełek z perfumami oraz pakowaniu w nowe opakowania
  • zadaniem pracownika będzie naklejanie etykiet oraz montaż zabezpieczeń

Wymagania:

  • zręczność i zwinność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pakowaniu lub na magazynie
  • spostrzegawczość
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u angielskiego pracodawcy
  • dobre zarobki
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych, także w założeniu konta bankowego
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zakwaterowanie płatne w mieszkaniu, cena za pokój 80 GPB za tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

ukemployment@europe.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 2565995ffeb17d8f