8-8,80 GBP/h brutto

Bez znajomości języka Anglia praca od zaraz przy pakowaniu czekoladek Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:35

Propozycja pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz możliwość zatrudnienia w manufakturze słodyczy przy pakowaniu czekoladek na linii.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Luton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8 GBP za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka lub 8,80 dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca w manufakturze słodyczy będzie polegała na umieszczaniu czekoladek na tackach przy taśmie
  • do obowiązków pracownika będzie należało kontrolowanie jakości oraz usuwanie uszkodzonych pralinek
  • zadania będą wykonywanie z zachowaniem zasad higieny w odzieży ochronnej
  • niektórzy pracownicy ze zmysłem artystycznym będą przydzieleni do ozdabiania czekoladek

Wymagania:

  • zdolności manualne i spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej
  • możliwość zastosowania się do przepisów dotyczących higieny
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie poprzez agencję na okres 3 miesięcy, następnie możliwość przedłużenia współpracy
  • możliwość brania nadgodzin
  • zamieszkanie w dobrych warunkach blisko miejsca praca za około 50 GBP tygodniowo od osoby lub 80 od pary
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • pracę na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na adres e-mail:

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę wpisać „pakowanie czekoladek Luton 05/2017”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/luton-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 910590b66bf8a3fa