166-175 NOK/h brutto

Bez języka praca w Norwegii dla par przy pakowaniu wędlin od zaraz 2018 Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2017 02:38

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu krojonej wędliny. Zatrudnienie 2018 w zakładzie z Sarpsborg dla 4 kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Sarpsborg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 166 do 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu wędlin
  • zadaniem pracownika będzie ważenie oraz układanie plastrów mięsa na styropianowych lub plastikowych tackach

Wymagania:

  • możliwość odbycia szkolenia wprowadzającego w obowiązki na miejscu
  • mile widziana znajomość przepisów BHP oraz ISO 22000
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na okres minimum pół roku
  • samodyscyplina
  • motywacja i chęć do pracy
  • brak uzależnień
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w branży spożywczej

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 6000 NOK miesięcznie dla par oraz 4000 NOK za jedną osobę
  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją, z możliwością dłuższej współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy wypełniając formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2018″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-przy-pakowaniu-wedliny-bez-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 29758b8a5993c0bf