10,96 euro/h brutto

Bez języka praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu ciastek 2018 Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Scherpenzeel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 22:36

Poszukujemy chętnych do pracy w Holandii 2018 przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Scherpenzeel Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Scherpenzeel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,96 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek sprzedawanych na terenie całego kraju
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem towarów przy taśmie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dokładność i spostrzegawczość
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na atrakcyjnych warunkach
  • wypłaty zarobków raz na tydzień
  • zapewnione odpłatnie zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz dojazd
  • pracę na okres co najmniej 12 tygodni
  • możliwe dodatki wakacyjne oraz urlopowe
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie, po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-scherpenzeel/

ID ogłoszenia: 228593b1f8122cf8