do ustalenia

Bez języka praca w Holandii na magazynie Venray od zaraz zbieranie zamówień

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venray
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2015 02:24

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Holandii na magazynie. Ogłoszenie z Venray dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i obsłudze dostaw.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Venray

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona zajmować się będzie wspieraniem ogólnego działania magazynu.
  • Do zadań przydzielone będą prace polegające na zbieraniu zamówień z użyciem skanera oraz wózka EPT, obsługę zwrotów, kontrolę towarów.
  • Inne prace np. obsługa dostaw, wysyłki, itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego komunikowania się za pomocą języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
  • możliwość wyjazdu na 12 miesięcy
  • dynamiczne tempo pracy
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę zmianową w godzinach 6-14 lub 14-23:15
  • możliwa jest również praca na zmianie nocnej
  • w pierwszym tygodniu praca w godzinach 8-17
  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • zapewnione płatne zamieszkanie w cenie 78 euro tydzień
  • ubezpieczenie w cenie 17.41 euro/tydzień
  • zapewnione przynajmniej 120 godzin w miesiącu

Aplikacja:
kontakt mailowy: biuro@gsuinter-work.pl