165 NOK/h brutto

Bez języka praca Norwegia na magazynie drogeryjnym od zaraz bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 3 stycznia 2016 21:24

Chętnie zatrudnimy od zaraz magazynierów bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Ogłoszenie z Oslo na magazynie przy pakowaniu chemii gospodarczej czy kosmetyków.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy sprawnie porządkować półki magazynowe
- liczenie produktów
- używanie skanera ręcznego
- zbieranie zamówień oraz ich pakowanie
- przygotowywanie paczek do dalszej wysyłki

Wymagania:
- od pracowników wymaga się znajomości języka angielskiego
- szybkość uczenia się/zapamiętywania
- umiejętność pracowania pod presją czasu
- chęć podjęcia pracy zmianowej
- doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
- zdolność obsługiwania skanera ręcznego będzie atutem
- punktualne stawianie się w miejscu pracy
- rzetelne wykonywanie obowiązków
- przyjazd do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
- zatrudnienie na 6 miesięcy
- podpisanie umowy norweskiej
- konkurencyjne stawki godzinowe
- w razie konieczności możliwy jest kontakt z polskim opiekunem
- wdrożenie w system działania firmy
- przyjazne środowisko
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK potrącone z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 41/2015

Źródło:

ID ogłoszenia: 892568948b061640