8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie owoców przy taśmie od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 00:02

Oferujemy pracę w Niemczech w przetwórni przy sortowaniu i pakowaniu owoców na linii produkcyjnej. Oferta ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Numer referencyjny: MS/06/15

Lokalizacja: Stuttgart

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • Stanowisko produkcyjne przy linii produkcyjnej.
  • Pracownikowi zostanie powierzone sortowanie owoców oraz pakowanie ich do skrzynek.
  • Konieczne jest odpowiednie ułożenie ich w skrzynkach i zabezpieczenie przed obiciem w trakcie magazynowania.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • duże zmotywowanie
  • szybkie tempo pracy – umiejętność utrzymania tempa pracy na linii produkcyjnej
  • zatrudnienie dla grup
  • możliwość przyjazdu swoim samochodem będzie dodatkowym atutem
  • zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • umowę tymczasową za pośrednictwem agencji pracy
  • dla 2 najlepszych osób, które najlepiej będą wykonywać swoje obowiązki przewidziana jest umowa na czas nieokreślony
  • zapewnione zamieszkanie na koszt pracownika
  • możliwe nadgodziny
  • opieka polskiego koordynatora

Aplikacja:
Wiadomość zawierającą dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com
w tytule prosimy wpisać: nr. ref.: MS/06/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-owocow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 89454b8e3a56e48e

21 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Niemcy pakowanie owoców przy taśmie od zaraz Stuttgart”

  1. Jestem chetny z dziewczyna 721 823 574

  2. Miroslawgasiak na 19 stycznia 2015 @ 10:06

    Jestem chetny do pracy od zaraz 661 039 741

  3. diana i pawel na 19 stycznia 2015 @ 11:45

    Witam jestesmy zainteresowani wyjazdem do pracy od zaraz.Posiadamy wlasny samochod.Prosimy o kontakt 607 796 084

  4. Witam spokojna para chętnie podejmie pracę, czekamy na kontakt pod nr tel : 572611080

  5. Witam

    Bardzo zależy mi na pracy za granicą , poszukuje pracy dla siebie i partnera
    Bardzo prosze o kontakt
    691442780

  6. Witam.Jestem zainteresowany praca od zaraz . prosze o kontakt na tel. 781-394-002

  7. Witam jesteśmy zainteresowani wraz z małżonką ofertą pracy
    Bardzo proszę o kontakt pod nr. 512-083-045 w celu doprecyzowania
    rekrutacji.Pozdrawiam

  8. Szanowni Państwo

    W odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko: Pakowacz.

    Jestem osobą młodą, dyspozycyjną, bez nałogów, wysoce zmotywowaną do pracy, gotową do podjęcia nowych wyzwań. Cechuje mnie wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz samodyscyplina. Posługuję się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mam czynne prawo jazdy kategorii B od 18 roku życia. Posiadam własny samochód osobowy.

    Z góry dziękuję za czas poświęcony na ocenę mojej kandydatury, będę wdzięczny za umożliwienie zaprezentowania mojej osoby podczas rozmowy.

    Z poważaniem

    Adrian Kilarski
    Kontakt: 508 738 628, adrian.kilarski@wp.pl, Skype: adrian.kilarski1

  9. Witam. Jestem zainteresowany praca od zaraz i nie jest ważne na jak długo proszę o kontakt 695004333

  10. Witam. Jestem zainteresowana z chłopakiem praca od zaraz. Czy są jakieś namiary na tą firmę ?

  11. m.lemansfd na 23 stycznia 2015 @ 11:49

    Witam, jestem zainteresowany pracą wraz z partnerką, młodzi sympatyczni. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. Proszę o kontakt, m.lemansfd@gmail.com 512561122

  12. Witam, jestem zainteresowany pracą z kolegą. Proszę o kontakt 881 964 413

  13. Witamy .Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani Państwa Ofertą pracy gotowi do wyjazdu od zaraz Jesteśmy osobami pracowitymi i sumiennymi . Proszę o kontakt tel. 510523160 lub (89)6240094 .

  14. sebastian94 na 24 stycznia 2015 @ 07:46

    Witam.
    Wraz z kolega i jego dziewczyna jestesmy zainteresowani ta oferta pracy. Mozemy wyjechac od zaraz. Dwoje z nas posiada prawo jazdy kat.B. Bardzo prosze o kontakt mailowy sebanatan@wp.pl lub pod numerem 731-055-102.
    Pozdrawiam.

  15. Witam jestem zainteresowana razem z chłopakiem. Proszę o kontakt 884 341 669.
    Pozdrawiam

  16. Jestem zainteresowany oferta jestem pracowity mam doswiadczenie w pakowaniu artykulow sporzywczych proszę o kontank +4915166759224

  17. bartekpaul na 24 stycznia 2015 @ 23:05

    Witam ja i moja partnerka posiadamy już doświadczenie w pracy przy sortowaniu owoców (Belgia)
    Dokładność i dynamiczność pracy tel.785 025 524 gotowi od zaraz
    pozdrawiam

  18. tomekbakteria666 na 26 stycznia 2015 @ 20:16

    Witam jestem zainteresowany ofertą.Posiadam doświadczenie na danym stanowisku.Jestem gotów zacząć prace od zaraz. 731937666

  19. barcelonabezogona na 28 stycznia 2015 @ 09:05

    Witam jestem gotów do podjęcia pracy u państwa pracowałem przy pakowaniu ogórków w Polsce na podobnym stanowisku.

    Kontakt 572427898

  20. kalinkaluk1923 na 28 stycznia 2015 @ 16:58

    witam mloda para jest gotowa do podjecia pracy z wlasnym samochodem oraz doswiadczeniem przy owocach

    tel . 501714899

  21. karasiek121 na 16 lutego 2015 @ 11:30

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Mam 18 lat i szukam pracy za granicą. Utrzymanie tempa pracy to chyba nic trudnego dla młodego człowieka. Mój numer to 695-439-317.