1580 euro miesięcznie brutto

Bez języka praca Niemcy od zaraz pakowanie galanterii skórzanej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2016 01:08

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla osób dobrze zorganizowanych i pracowitych.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1580 euro miesięcznie brutto.

Początek: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • ręczne pakowanie wyrobów skórzanych takich jak portfele, etui, paski, saszetki, torebki itp;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • umieszczanie galanterii w skórzanych woreczkach a następnie pakowanie ich do pudełek;
  • w przypadku wykrycia uszkodzeń na produktach należy spisać odpowiedni protokół.

Wymagania:

  • sprawność manualna na wysokim poziomie;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • odpowiedzialne podejście;
  • zręczność i bystrość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • predyspozycje do szybkiego wykonywania zadań;
  • ostrożność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 euro za miesiąc;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • dostęp do niemieckich zasiłków;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres e-mail:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie galanterii skórzanej, Kolonia″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-kolonia/

ID ogłoszenia: 9957c5714503839