9,50 euro/h brutto

Bez języka praca Niemcy na produkcji koncentratu pomidorowego od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 23:48

Poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji koncentratu pomidorowego. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- przygotowanie warzyw do procesu produkcyjnego
- kontrolowanie gotowych wyrobów pod względem jakości wykonania
- pakowanie keczupów
- sortowanie produktów

Wymagania:
- umiejętne zarządzanie czasem pracy
- elastyczność godzinowa
- zaradność, odpowiedzialność, punktualność
- znajomość oraz przestrzeganie zasad BHP
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- wytrzymałość fizyczna
- dobre ogólne zdrowie
- przyjazne nastawienie

Oferujemy:
- podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
- dobre wynagrodzenie
- szkolenia wprowadzające
- zdobycie nowego doświadczenia
- najlepszym pracownikom zaoferujemy możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać w formie CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Niemcy praca na produkcji koncentratu, Stuttgart.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 43567316efe24b0

ilość wszystkich wyświetleń: 827, dzisiaj: 1