do uzgodnienia

Bez języka ogłoszenie pracy w Norwegii produkcja filetowanie łososia Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 maja 2016 09:07

Oferujemy stanowisko pracy w Norwegii na produkcji rybnej przy filetowaniu łososia. Fabryka z Bergen przyjmie osoby bez znajomości języka. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania oraz formalnościach.

Stanowisko: fileciarz

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia.

Zarobki: do ustalenia indywidualnie.

Opis stanowiska pracy:
czynności są wykonywane w dynamicznym tempie i polegają na ręcznym krojeniu łososia na filety (za pomocą noża).

Wymagania wobec kandydatów:

  • energiczność i sprawność manualna;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • skrupulatność, zaangażowanie w obowiązki.

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • umowę o pracę na norweskich zasadach;
  • odzież ochronną;
  • pomoc w znalezieniu taniego lokum;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim pod adres:

petra@eterni.no

Chcąc uzyskać więcej informacji można dzwonić po numer: +48 600 505 594. Zapraszamy do kontaktu.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-produkcji-rybnej-filetowanie-lososia-bergen/

ID ogłoszenia: 242572dd63c7af86

ilość wszystkich wyświetleń: 331, dzisiaj: 1