od 120 DKK/h brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Danii dla par pakowanie pieczywa od zaraz Hjørring

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hjørring
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 marca 2017 04:28

Możliwość podjęcia pracy w Danii dla par przy pakowaniu pieczywa. Zatrudnienie od zaraz w piekarni z Hjørring dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hjørring, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 120,00 DKK na godzinę brutto przez pierwsze 4 tygodnie, potem 130,00 DKK plus dodatki (od północy do 04:00 – 41,93 DKK, w niedziele i dni świąteczne – 27,94 DKK)

Liczba miejsc: 2 osoby lub para

Opis stanowiska:

  • jest to praca w piekarni polegająca na pakowaniu chleba i ciast w porze nocnej

Wymagania:

  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w nocy – od północy do rana, także w weekendy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Danii od zaraz, również dla par
  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, w języku polskim i angielskim na adres e-mail:

anna@activeworkindenmark.eu

W tytule należy wpisać „Piekarnia”.

Źródło: http://praca-zagranica24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-przy-pakowaniu-pieczywa-z-jezykiem-angielskim-dla-par-hjorring/

ID ogłoszenia: 40658cb3c91e70a6