19 tyś SEK brutto/mc

Bez języka oferta pracy w Szwecji od zaraz produkcja i pakowanie kanapek Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Linköping
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:43

Producent kanapek z Linköping prowadzi nabór do pracy w Szwecji przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej. Szwecja praca od zaraz bez znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Linköping, Szwecja

Wynagrodzenie: 19 tyś SEK miesięcznie brutto przy ok. 160 godzinach pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Proste i powtarzalne zadania wykonywane w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownik będzie ręcznie pakował wrapy i kanapki do plastikowych opakowań, następnie obowiązkiem będzie odpowiednie oklejenie pudełek i ułożenie w kartonach.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • posiadanie wydane w ciągu 30 dni zaświadczenia o niekaralności
  • podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca elementarną komunikację
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zorganizowane zamieszkanie w wynajętej kwaterze – koszt miesięczny pozostaje po stronie pracownika i jest to 6000 SEK
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu 1 tygodnia w kwocie 5000 SEK
  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty na miejscu pracy
  • pomoc w procesie rekrutacji
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy podpisanej poprzez agencję pracy na czas 3 miesięcy
  • najlepsi pracownicy będą mogli przedłużyć umowę

Aplikacja:

Wiadomość z CV prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zgłoszenie należy skierować na adres: scandiworkers@email.com z dopiskiem: „pakowanie kanapek Linköping 2015”

ID ogłoszenia: 29154e45fb579378