do ustalenia

Bez znajomości języka oferta pracy w Szwecji od zaraz na produkcji dań gotowych Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:51

Zatrudnienie od zaraz w Malmö dla Polaków na produkcji dań mrożonych. Ogłoszenie pracy w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miasto: Malmö, Szwecja

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie odbywa się w zakładzie słynącym z dań gotowych oraz mrożonych.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowanie dań. Wszelkie zadania pracownika wykonywane są przy taśmie produkcyjnej. Po ukończonej pracy pracownicy sprzątają swoje stanowiska pracy.

Wymagania:

  • duża punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem plus prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferta:

  • pomoc w sprawach organizacyjnych
  • wysokie wynagrodzenie
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • przejrzysty system pracy
  • zapewnione płatne zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie mailowej prosimy przesłać na adres:
scandiworkers@email.com z dopiskiem „produkcja dań mrożonych, Malmö 06/15”

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/produkcja-dan-gotowych-od-zaraz-szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-malmo/

ID ogłoszenia: 873557c94f52957c

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Szwecji od zaraz na produkcji dań gotowych Malmö”

  1. Mateusz Sz na 28 czerwca 2015 @ 19:34

    Witam jestem zainteresowany wraz kolegą podjęcia tej pracy na miesiąc-dwa mamy po 19lat jesteśmy osobami pracowitymi prosze o szybki kontakt 534-218-131