168 NOK/h brutto

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji napojów Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Lillehammer
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 00:06

Od zaraz opcja zatrudnienia w fabryce napojów z Lillehammer. Praca Norwegii na produkcji dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 168 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych przy produkcji napojów na bazie koncentratów i wody
  • zadaniem pracownika będzie przynoszenie surowców na taśmę oraz mieszanie i nasycanie roztworu
  • do obowiązków pracownika będzie należała kontrola jakości oraz usuwanie wadliwych artykułów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem towarów do dystrybucji – etykietowaniem, foliowaniem oraz układaniem na paletach

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy w zespole
  • własny samochód
  • możliwość pracy od kwietnia do sierpnia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na terenie zakładu w wyremontowanych lokalach dla 2,3 osób z dostępem do kuchni
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne wifi
  • pracę na czas określony bez znajomości języka norweskiego

Aplikacja:

Prosimy o aplikowanie poprzez:

z zaznaczeniem opcji „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-napojow-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-lillehammer-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 15258e7982a08aec