do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie perfum Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 29 maja 2015 05:17

Pilnie poszukujemy pracowników do pakowania kosmetyków w fabryce z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia

Obowiązki:

  • Rozpakowywanie perfum – zrywanie folii, wyciąganie flakonów z pudełek kartonowych.
  • Przepakowanie perfum z naklejeniem nowych kodów.
  • Zadania zależne od projektu – niektóre będą polegały na zmianie całego opakowania, inne wyłącznie na zmianie kodów, przy ponownym wykorzystaniu opakowania kartonowego.

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
  • dla najlepszych możliwość podpisania stałej umowy
  • uczciwe zarobki
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wiadomość kontaktową prosimy przesłać za pośrednictwem adresu:
ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem: 026/006/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 7675567d58ab4f0d