8,50 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech Kolonia dla par od zaraz na produkcji kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2015 00:09

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na produkcji wrapów i kanapek w Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Umowa początkowo będzie podpisana na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • przygotowanie składników które będą użyte do produkcji kanapek oraz wrapów – mycie, szatkowanie, krojenie
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • pracę od zaraz dla par
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na zmianie nocnej i weekendowej
  • zapewnione minimum 40 godzin pracy w tygodniu
  • umowa na 3 miesiące za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do pracodawcy niemieckiego

Aplikacja:
Drodzy kandydaci wiadomość zatytułowaną: „Produkcja kanapek i wrapów, Kolonia” należy przesłać na poniższy adres:
Sicheres-Arbeiten@accountant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-kolonia-na-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 9055bf74ab48032

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech Kolonia dla par od zaraz na produkcji kanapek”

  1. Arkadiusz Surmanski na 13 sierpnia 2015 @ 04:59

    Witamy arek i Agnieszka jesteśmy zainteresowani tą ofertą proszę o kontakt 533263954