do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu kanapek Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Alphen aan den Rijn
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:07

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Holandii przy pakowaniu kanapek. Ogłoszenie z Alphen aan den Rijn skierowane do 5 osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji, pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Alphen aan den Rijn, Holandia

Liczba miejsc: 5

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce polega na przygotowywaniu i pakowaniu kanapek w warunkach chłodniczych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. obsługa krajalnicy i maszyn paczkujących i naklejanie etykiet
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zachowanie ciągłości produkcji

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres 6 miesięcy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • gotowość brania nadgodzin

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
  • szansę na nabywanie nowych umiejętności
  • stałe zatrudnienie
  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania, ubezpieczenia oraz lokalnej komunikacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-przy-pakowaniu-kanapek-alphen-aan-den-rijn/

ID ogłoszenia: 62258497d928ecbf