10-12 tysięcy złotych brutto

Bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz na produkcji aut elektrycznych Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 01:42

Od zaraz możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce samochodów z Tilburga. Praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji pojazdów zasilanych elektrycznie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 10 do 12 tysięcy złotych brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji samochodów elektrycznych
  • pracownik będzie zajmował się testowaniem m.in. systemów hamulcowych w pojazdach za pomocą narzędzi i urządzeń do diagnostyki
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie mycie oraz polerowanie aut w ostatnim procesie produkcyjnym
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie mechaniczne lub elektryczne
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • preferowani są kandydaci posiadający doświadczenia w diagnostyce pojazdów lub na stanowisku mechanika

Oferujemy:

  • pracę na kontrakcie z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w innowacyjnej fabryce pojazdów elektrycznych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-pojazdow-bez-jezyka-tilburg/

ID ogłoszenia: 426587803cd627f9

ilość wszystkich wyświetleń: 193, dzisiaj: 1