167 NOK/h brutto

Bez języka Norwegia praca pakowanie sera na produkcji Fredrikstad od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 04:19

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii na produkcji serów. Ogłoszenie z Fredrikstad przy pakowaniu produktów spożywczych bez znajomości języka norweskiego. Posiadamy dwa wolne stanowiska.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 167 NOK/h brutto
Start: 16 listopad
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
- pracownik na danym stanowisku zajmuje się krojeniem serów oraz ich pakowaniem
- należy zwracać uwagę na wagę produktów, która jest z góry określona i trzeba się jej trzymać
- wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie
- obsługiwanie urządzeń znajdujących się na hali (po odpowiednim przeszkoleniu)

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne
- angielski na poziomie komunikatywnym
- przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
- należy dbać o higienę osobistą
- stanowisko dla osób bez nałogów
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
- możliwość rozpoczęcia pracy 16 listopada
- przyjazd autem jest pożądany

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
- umowa zostaje podpisana z agencją zatrudnienia
- na miejscu zapewniamy wsparcie polskich opiekunów
- pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
- samodzielne wykonywanie zadań

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza znajdującego się na stronie: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 z zaznaczeniem: Pakowacz przy produkcji sera Fredrikstad 2015/2016.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowacz-sera-praca-norwegia-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad-od-zaraz-2015-2016/

ID ogłoszenia: 775635727fdbfed