do ustalenia

Bez języka Holandia praca w Rotterdamie przy pakowaniu spożywczym od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Opublikowany: 10 września 2015 21:09

Chętnie zatrudnimy osoby bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Ogłoszenie z Rotterdamu od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów przy taśmie produkcyjnej. Inne zadanie to kontrolowanie jakości oraz obsługiwanie maszyn.

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie kandydatów niemających problemów ze zdrowiem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego jest konieczna
- umiejętność zarządzania czasem
- należy angażować się w poszczególne zadania
- dbanie o higienę osobistą jest na tym stanowisku bardzo istotne
- prawo jazdy kat.B jest mile widziane
- doświadczenie produkcyjne będzie atutem

Oferujemy:
- dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- wpieramy w pierwszych dniach pracy
- wdrożenie w system działania firmy
- zapoznanie z grupą współpracowników
- możliwość zdobycia nowych kwalifikacji
- do wykorzystania świadczenia socjalne
- przejazd z Polski do Holandii

Aplikacja:
Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV + LM na maila: gorzow@graser.pl z tematem: pracownik produkcji-pakowacz.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-rotterdam-bez-jezyka-na-produkcji-przy-pakowaniu-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 46155f1c96056c96