do uzgodnienia

Bez języka Holandia praca na produkcji przy pakowaniu ciastek Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Born
  • Długość umowy: 3 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 03:52

Producent wypieków z Born zatrudni Polaków na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz wypieków

Miejsce zatrudnienia: Born, Holandia

Zarobki: do ustalenia

Czas trwania umowy: 3 tygodnie plus możliwość przedłużenia umowy

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w zakładzie na produkcji wypieków.
  • Osoba zatrudniona przydzielona będzie do pakowania ciastek na taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
  • duża motywacja
  • atutem będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • pracodawca wymaga posiadania referencji

Oferta:

  • praca zmianowa, również na noce
  • zatrudnienie początkowo na 3 tygodnie
  • dla osób najlepszych możliwość przedłużenia umowy

Drodzy kandydaci! Powyższa oferta nie jest adresowana do par.

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na poniżej podany adres:

  • praca@hobij.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: PAKOWANIE CIASTEK

CV musi być w języku angielskim.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcju-pakowanie-ciastek-born-id280380.html

ID ogłoszenia: 618552ea0778cc3e