do uzgodnienia

Bez języka Holandia praca na produkcji opakowań papierowych Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 02:00

Aktualnie poszukujemy pracownika na produkcję opakowań papierowych i kartonowych w Amsterdamie. Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Lokalizacja: Amsterdam

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Obsługiwanie maszyny do produkcji opakowań kartonowych.
  • Pracownik będzie zajmował się nadzorowaniem procesu produkcyjnego torebek oraz pudełek papierowych.
  • Obowiązkiem będzie przezbrajanie maszyn oraz kontrola jakości wyprodukowanych rzeczy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji opakowań papierowych – warunek niezbędny
  • praktyczna umiejętność obsługi maszyn
  • obowiązkowość
  • duża samodzielność
  • systematyczność
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • zdolności techniczne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym – holenderski nie jest wymagany

Oferujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • pomoc na miejscu
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Prosimy aby przesłać CV w języku angielskim na adres:

  • a.kaczala@cervo-dienstverlening.nl

z dopiskiem: Z dopiskiem : operator maszyn/produkcja opakowan papierowych

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a332/

ID ogłoszenia: 64854d2834d41afe

ilość wszystkich wyświetleń: 938, dzisiaj: 2