164,60 NOK/h brutto

Bez języka 2017 dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu warzyw Moss

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Moss
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 03:59

Propozycja zatrudnienia 2017 w zakładzie z Moss dla pracowników bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu i sortowaniu warzyw oraz owoców.

Stanowisko: pakowacz, sortowacz

Miejsce zatrudnienia: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 164,40 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na myciu, pakowaniu oraz sortowaniu warzyw i owoców
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie towarów do wysłania na zamówienie sklepów wielkopowierzchniowych

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie
  • otwartość i elastyczność
  • dyspozycyjność na okres co najmniej 3 miesięcy
  • zaangażowanie i pracowitość
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • pełna samodzielność na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego konsultanta na miejscu
  • zatrudnienie na jasnych i zarozumiałych warunkach
  • płatne miejsce do zamieszkania za 3500 NOK miesięcznie
  • szansę na przedłużenie umowy z pracodawca dla najlepszych pracowników
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

Prosimy zaznaczyć opcję „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-moss/

ID ogłoszenia: 9715955258b34975