do ustalenia

Bez języka dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Opublikowany: 24 listopada 2015 00:54
Bez języka dam pracę w Norwegii na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2016 - Zdjęcie 1

Oferta pracy w Norwegii na produkcji kremu czekoladowo-orzechowego. Aktualne ogłoszenie z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego od stycznia 2016.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od stycznia 2016
Liczba stanowisk: 4

Zadania:
Pracownik po odbyciu odpowiedniego szkolenia zajmuje się produkowaniem kremu czekoladowo-orzechowego. Wszystkie zadania przydzielane będą w zależności od indywidualnych predyspozycji osób zatrudnionych.
Przykładowe czynności:
- dostarczanie półproduktów
- kontrolowanie jakości
- obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie produkcyjne jak najbardziej mile widziane
- podjęcie pracy na około 4 miesiące
- zaplanowanie wyjazdu na styczeń 2016
- szybkość, elastyczność, bezkonfliktowość
- zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
- podpisanie umowy na norweskich zasadach
- darmowe miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
- nie pobieramy opłat za proces rekrutacyjny
- wsparcie polskiego opiekuna
- korzystne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Za pośrednictwem strony: http://bit.do/rekrutacja-norwegia-2015 w formularzu należy zaznaczyć: Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-kremu-czekoladowego-bez-jezyka-oslo-2016/

ID ogłoszenia: 67556539b6389bcb

ilość wszystkich wyświetleń: 1227, dzisiaj: 1