8,80 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 lipca 2015 02:36

Od zaraz zatrudnimy Polaków przy kontroli jakości na produkcji jogurtów oraz serków w Duisburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto za godzinę

Zadania:

  • Kontrolowanie czy procesy produkcyjne są odpowiednio przeprowadzane.
  • Samodzielne odmierzanie składników i mieszkanie w maszynach.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • zdolności organizacyjne
  • skrupulatność
  • roztropność
  • duża odpowiedzialność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • doświadczenie w podobnej pracy pożądane
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferta:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • gruntowne szkolenie wprowadzające również z zakresu BHP
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc w pierwszych dniach
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja jogurtów”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-w-duisburgu-na-produkcji-jogurtow/

ID ogłoszenia: 89055a581e42f064

ilość wszystkich wyświetleń: 1143, dzisiaj: 1

3 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja jogurtów Duisburg”

  1. Witam serdecznie,
    oboje z partnerką jesteśmy zdeterminowani i zdecydowani podjąć w/w pracę. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
    Z ZAWODU JESTEM MLECZARZEM I NA PODOBNYCH STANOWISKACH PRZEPRACOWAŁEM OKOŁO 20 LAT.
    Bardzo proszę o kontakt pod numerem

    +48 505 852 946

    lub mail group@op.pl

    CV posłano na podany adres.
    Z poważaniem Robert i Ilona

  2. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy chętni podjąc prace jestesmy gotowi wyjazdu od zaraz
    Prosze o kontakt +48 721 614 427
    e-mail :94emila94@wp.pl

  3. grzesiek1965 na 15 lipca 2015 @ 19:23

    witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt pod tel 609838214 lub na e mail grzesiek1794@interia.pl