10,97 euro/h

Bez języka dam pracę w Holandii pakowanie ciastek od zaraz Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Oosterhout
  • Długość umowy: ok. 14 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 21:54

Fabryka z Oosterhout od zaraz poszukuje nowych osób do pakowania ciastek, bez znajomości języka. Praca w Holandii dla Polaków bez doświadczenia. Poszukiwane osoby zręczne i pracowite.

Stanowisko: pakowanie ciastek.

Miejsce zatrudnienia: Oosterhout, Holandia.

Wynagrodzenie: 10,97 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • paletowanie artykułów;
  • przygotowanie do wysyłki;
  • pakowanie ciastek przy linii produkcyjnej;
  • etykietowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wsparcie w utrzymaniu porządku na magazynie.

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy co najmniej na 14 tygodni;
  • sprawność fizyczna, szczególnie manualna;
  • dobry stan zdrowia;
  • bystrość i szybkość;
  • przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • uczciwe podejście do pracy;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę;
  • profesjonalne i dokładne szkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre zarobki;
  • pracę w nowoczesnym środowisku;
  • umowę o pracę na czas określony.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

  • biuro@worktoday.pl

Można się z nami kontaktować również telefonicznie: +48 (77) 541 7022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek-oosterhout/

ID ogłoszenia: 6155759b13c4dc3b