7,50 GBP/h brutto

Bez języka Anglia praca w Milton Keynes przy pakowaniu kanapek od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:13

Firma zajmująca się produkcją kanapek szuka od zaraz osób do pracy w Anglii przy pakowaniu wrapów. Zatrudnienie w Milton Keynes bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h brutto
Liczba stanowisk: 5
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik pracuje przy taśmie produkcyjnej na której pakuje kanapki. Zadania wykonywane są w szybkim tempie.

Wymagania:
- pożądane osoby z doświadczeniem na danym stanowisku
- spostrzegawczość, zaradność
- ogólna dobra sprawność manualna
- dobre zdrowie
- przestrzeganie zasad higieny osobiste
- osoba przyjaźnie nastawiona, potrafiąca współpracować w grupie
- wyjazd do Anglii od zaraz
- pozostanie w Milton Keynes na 3 miesiące
- umiejętność porozumiewania się w języku angielskim będzie mile widziana

Oferujemy:
- podpisanie umowy z agencją zatrudnienia na 3 miesiące
- możliwość przedłużenia umowy po przepracowaniu okresu próbnego
- miejsce do zamieszkania w cenie 200-300 GBP za każdy miesiąc
- wsparcie przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem mailowym: uk-employment@europe.com z tematem: „pakowanie kanapek, Milton Keynes 2015”.

Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-pakowanie-kanapek-od-zaraz-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 867562d749e8ffd7

1 odpowiedź na “Bez języka Anglia praca w Milton Keynes przy pakowaniu kanapek od zaraz”

  1. PROSZĘ O KONTAKT 782488895