1600 euro brutto

Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 19:23

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji opakowań kartonowych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla 2 Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie miesięcznie: 1600 euro brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc pracy: 2

Opis zadań:

  • prace manualne mające na celu przygotowanie pełnych zamówień
  • osoba zatrudniona będzie sklejała kartony w odpowiedni sposób i je składała
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości
  • inne prace na które jest aktualnie zapotrzebowanie – poprawki produkcyjne, oklejanie kartonów, pakowanie, itp

Oczekiwania:

  • zręczność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w znalezieniu kwatery
  • dodatki do wynagrodzenia prawo do urlopu
  • dla chętnych możliwość korzystania z taniego baru zakładowego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem numeru referencyjnego na adres:

Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca produkcji opakowań, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-opakowan-berlin/

ID ogłoszenia: 814577437e94ff41

2 Odpowiedzi na “Berlin praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji opakowań”

  1. madzia18250 na 5 lipca 2016 @ 10:06

    Witam jestem zainteresowana praca z narzeczonym od zaraz.

  2. domcia23 na 7 lipca 2016 @ 15:34

    Witam ja z kolezanką jestesmy zaineteresowene Panstwa ofertą pracy pracowałyśmy na produkcji jestesmy zręczne i zdolne do pracy w grupie. prosimy o kontakt mój Nr 725422192 i kolezanki 531174985