8,50 euro brutto za godzinę

Atrakcyjna praca Niemcy pakowanie warzyw bez znajomości języka w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:40

Praca w Niemczech dla Polaków na produkcji przy pakowaniu warzyw. Zatrudnienie w Kolonii z zakwaterowaniem oraz perspektywą dobrych zarobków, ubezpieczeniami oraz szkoleniami.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: 8,50 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie warzyw i owoców;
  • mycie, etykietowanie;
  • pakowanie;
  • miejscem pracy jest hala produkcyjna.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • umiejętność organizacji i ustalania priorytetów;
  • brak chorób, sprawność fizyczna;
  • sprawne i szybkie ręce;
  • mile widziane osoby bez nałogów;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Zapewniamy:

  • składki oraz ubezpieczenia;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia;
  • pracę w międzynarodowym zespole;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu fabryki;
  • dobre warunki pracy;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na pełny etat na stabilnych warunkach.

Aplikacje:
Swoje kandydatury prosimy wysyłać poprzez poniższą stronę internetową:

Należy zaznaczyć lub załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-z-zakwaterowaniem-pakowanie-warzyw/

ID ogłoszenia: 56456b48f2733c30

2 Odpowiedzi na “Atrakcyjna praca Niemcy pakowanie warzyw bez znajomości języka w Kolonii”

  1. Kacper96 na 6 lutego 2016 @ 13:43

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz mój nr 669814244

  2. Ja i moja przyjaciółka jesteśmy zainteresowani współpracą . Tel.Kontaktowy +48 690 442 097. Pozdrawiam. Wiktor.