6,70 GBP/h

Atrakcyjna praca Anglia na produkcji od zaraz przy pakowaniu owoców Madistone

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Madistone
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 23:46

Przetwórnia owoców z Madistone poszukuje od zaraz Pań na stanowisko pakowaczki. Zatrudnienie w Anglii z komunikatywną znajomością języka na produkcji. Gwarantujemy pomoc w załatwieniu formalności. Warunek konieczny – zamieszkanie w wyżej wymienionym mieście.

Stanowisko: pakowaczka owoców.
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Lokalizacja: Wielka Brytania, Maidstone.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie i pakowanie owoców;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Wymagamy:

  • dobrego stanu zdrowia;
  • komunikatywnego języka angielskiego;
  • prawa jazdy kat.B;
  • zamieszkania w Madistone lub w okolicach;
  • umiejętności szybkiej pracy;
  • punktualności;
  • odpowiedzialności i rzetelności;
  • doświadczenie będzie plusem lecz nie jest wymagane;
  • szacunek do pracy i zdyscyplinowanie;
  • preferujemy osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę;
  • dobre warunki pracy;
  • stabilną umowę;
  • nowe doświadczenia;
  • ubezpieczenia i składki;
  • niezbędne szkolenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wysłanie do nas swojego CV na adres: maidstone@pro-force.co.uk lub telefon pod numer 01622 673 187.

Do aplikacji należy załączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-przy-pakowaniu-owocow-w-fabryce-od-zaraz-bez-doswiadczenia-maidstone/

ID ogłoszenia: 750569d5ae92bb7b

ilość wszystkich wyświetleń: 740, dzisiaj: 1