380 GBP tygodniowo brutto

Anglia praca w fabryce na produkcji okien i drzwi od stycznia 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 22 listopada 2013 00:20

Fabryka zajmująca się produkcją okien i drzwi poszukuje pracowników. Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii od stycznia 2014 na linii produkcyjnej przy wsparciu procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji drzwi i okien

Wynagrodzenie: 380 GBP tygodniowo brutto

Lokalizacja: Anglia

Zadania:

  • Wsparcie wszelkich procesów produkcyjnych przy produkcji drzwi i okien.
  • Wykonywanie zadań na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • możliwość podjęcia zatrudnienia za granicą na 6 miesięcy
  • gotowość do wyjazdu w styczniu 2014

Oferta:

  • umowa z angielskim pracodawcą na 6 miesięcy
  • możliwość podjęcia pracy od stycznia 2014
  • pomoc w poszukiwaniu zamieszkania- koszt takowego ok 60GBP tygodniowo
  • możliwość wyrabiania nadgodzin

Początkowo proponujemy państwu by osoby zakwalifikowani posiadali ok 300 GBP na przejazd oraz drobne wydatki.

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy to prześlij CV na adres:
e-mail: konsultant17@paliderjobs.pl
więcej informacji można uzyskać dzwoniąc od pon-pt w godzinach 10-15 na numer:607 044 459

źródło: http://www.praca4u.net/fabryka-okien-id198188.html

ID ogłoszenia: 148528e00b5e20ad

ilość wszystkich wyświetleń: 4667, dzisiaj: 1

5 Odpowiedzi na “Anglia praca w fabryce na produkcji okien i drzwi od stycznia 2014”

  1. Witam,jestem zaineresowany Praca u Państwa wiec aplikuje termin podjęcia pracy mi odpowiada,jestem zdyscyplinowany,pracowity,ugodowy,jesli potrzebujecie takiego pracownika jestem dostępny pod nr tel.881 733 898. Pozdrawiam Darek

  2. Sebastian na 2 grudnia 2013 @ 23:57

    Witam jestem zainteresowany oferta, przebywam na terenie UK, chętny do pracy, dobra sprawność fizyczna,angielski na poziomie komunikatywnym, motywacja do pracy.
    Termin pracy odpowiada mi proszę o kontakt na e-mail.

  3. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb

  4. Witam! Jestem zainteresowany panstwa oferta. Posiadam dośwaidczenie w produkcji okien i drzwi PCV, oraz dobra znajomość jezyka angielskiego. Możliwość wyjazdu od zaraz.
    782-654-318

  5. diabliho19912 na 30 stycznia 2014 @ 00:58

    Witam pracowalem przy oknach pcv ponad rok czasu I jest to dla mnie znana praca ale jest jeden warunek znam angielski bardzo slabo jezeli to nie bedzie przeszkadzac prosze o kontakt emai diabliho@wp.pl