7,80 - 9,00 GBP/h brutto

Anglia praca od zaraz pakowanie kawy dla par bez znajomości języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 marca 2017 02:37

Możliwość zatrudnienia w firmie dystrybucyjnej z Bradford od zaraz. Tymczasowej pracy w Anglii dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu kawy w zestawy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h brutto dla osób bez znajomości języka oraz 9GBP dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów promocyjnych
  • zadaniem pracownika będzie zapakowywanie kawy oraz kubka z logiem w kartonowe opakowania
  • osoby zatrudnione będą zajmowały się montażem alarmów na niektórych partiach towaru

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na minimum 3 miesiące
  • zdolność pracy na czas
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane małżeństwa oraz rodziny
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • otwartość i kontaktowość
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta na miejscu
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zamieszkanie w pokoju ze wspólną kuchnią i łazienką w cenie 120 GBP za tydzień
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do przesłania na adres e-mail aplikacji z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 03/17″

red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford/

ID ogłoszenia: 4358b8aabe9e48f