8 GBP/h

Anglia praca od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Sheffield UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sheffield
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2016 03:17

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie w hurtowni zabawek dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Sheffield przy rozładunku dostaw i zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: przełom lipca i sierpnia

Miasto: Sheffield

Wynagrodzenie: 8 funtów brutto na godzinę

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • praca przy dostawach – rozładunek oraz przeliczanie produktów
  • rozlokowywanie towaru na magazynie
  • zbieranie zamówień i komisjonowanie
  • zadania z użyciem wózka widłowego i skanera
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • przynajmniej półroczne doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • aktualne dokumenty poświadczające niekaralność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz jezdniowe
  • możliwość wypracowywania nadgodzin i pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu bezpośrednio na konto walutowe
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na 3 miesiące w cenie 70 GBP/tydzień, później jeżeli umowa zostanie przedłużona pracownik jest zobowiązany do samodzielnego zorganizowania sobie zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem: „magazyn Sheffield 08/2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/magazynier-od-zaraz-praca-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-w-hurtowni-zabawek-sheffield/

ID ogłoszenia: 8845792bf1aa63a0