7,50 GBP/h

Anglia praca od zaraz bez języka pakowanie kanapek bez języka Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2015 05:21

Producent kanapek z Milton Keynes pilnie zatrudni pracowników na stanowisko pakowacza. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka angielskiego przy pakowaniu na 3 miesiące.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Miejsce zatrudnienia: Milton Keynes

Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Zadania pracownika to pakowanie gotowych wyrobów (tortille oraz wrapy).
  • Praca wykonywana jest przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej).

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • spostrzegawczość
  • dynamiczne tempo pracy
  • duża dokładność
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • brak uprzedzeń rasowych
  • zdolność do pracy w grupie

Oferta:

  • praca na okres 3 miesięcy za pośrednictwem Agencji Pośrednictwa Pracy
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • zorganizowane płatne zamieszkanie w cenie ok. 200-300 GBP miesięcznie
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o pilne przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Adres kontaktowy: uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „pakowanie kanapek, Milton Keynes 2015”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-pakowanie-kanapek-bez-jezyka-w-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 9485567d0b8a0d4b