6,61 GBP/h

Anglia praca fizyczna od zaraz na magazynie w Tamworth dla par zbieranie zamówień

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Tamworth
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:57

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie dla par w Tamworth od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Zarobki: 6,61 – 7,80 GBP za godzinę

Lokalizacja: Tamworth

Obowiązki:

  • Praca fizyczna w centrum logistycznym.
  • Pracownik odpowiada za przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień na magazynie, pakowanie, przygotowanie do wysłania oraz załadunek na samochód dostawczy.
  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się transportem wewnętrznym w firmie.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, rzetelność, dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • zdolność do pracy zespołowej
  • punktualność

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie na miejscu
  • zatrudnienie dla par
  • 40 godzinny tydzień pracy z możliwymi godzinami dodatkowymi
  • regularne wypłacanie należności
  • zmianowy system pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
ocado@financialsolution.pl

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-dla-par-z-zakwaterowaniem-tamworth/

ID ogłoszenia: 179550c726e059d6