8,50-9,50 GBP/h brutto

Anglia praca dla par od zaraz przy pakowaniu deserów lodowych bez języka Nottingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Nottingham
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 00:09

Ogłoszenie pracy w Anglii skierowane do osób bez znajomości języka. Od zaraz możliwość zatrudnienie w Nottingham dla par przy pakowaniu deserów lodowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Nottingham, Anglia

Start: od zaraz

Płaca: 8,50 GBP dla osób bez znajomości języka oraz 9,50 GBP dla pracowników posługujących się językiem angielskim

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • jest to praca w dużej fabryce zajmującej się produkcją deserów lodowych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie produktów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze
  • zaletą będzie doświadczenie
  • dostępność od zaraz do końca lipca 2017
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • brak uzależnień
  • posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • legalną pracę w Anglii za pośrednictwem agencji
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie – 70 GBP tygodniowo za osobę oraz 100 od pary
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • szansę na udział w kolejnych projektach koordynowanych przez agencję

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „Desery Nottingham 06/2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-dla-par-przy-pakowaniu-deserow-lodowych-bez-jezyka-nottingham-2017/

ID ogłoszenia: 279592f054c7e78d