6,50 euro za godzinę brutto początkowo

Anglia praca bez znajomości języka na produkcji przyczep od zaraz Mansfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Mansfield
  • Opublikowany: 5 lutego 2016 14:47

Fabryka przyczep w Mansfield poszukuje pilnie pracowników na produkcję bez znajomości języka. Praca w Anglii od zaraz z możliwością otrzymania premii i podwyżek.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Mansfield, Anglia.

Zarobki: 6,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca przy montażu elementów przyczep;
  • malowanie;
  • prace wykończeniowe;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • umiejętność przestrzegania przepisów BHP;
  • doświadczenie na podobnym, technicznym stanowisku;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • zdolność do pracy na różnorodnych tworzywach naturalnych i sztucznych;
  • duża dokładność i skrupulatność;
  • zręczność, sprawność fizyczna;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • kontaktowość, optyzmizm.

Oferujemy:

  • podwyżki po okresie próbnym;
  • szczegółowe szkolenie;
  • pracę na stabilnych warunkach;
  • pomoc we wszelkich sprawach związanych z zatrudnieniem;
  • umowę opartą o brytyjskie prawo;
  • pomocny zespół współpracowników.

Jak kandydować:
CV należy wysyłać na poniższy adres mailowy:

hollif@evolutionindustrial.co.uk.

Można skontaktować się telefonicznie pod numerem:

01623 650555

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-przyczep-od-zaraz-bez-jezyka-w-mansfield/

ID ogłoszenia: 63156b49b8d382bb

ilość wszystkich wyświetleń: 661, dzisiaj: 2