6,50 GBP/h

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu mięsa Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 października 2014 23:36

Poszukujemy pracownika fizycznego do podjęcia pracy w Anglii na produkcji mięsnej. Zatrudnienie w Londynie przy pakowaniu bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Londyn

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie przetwórstwa mięsnego.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie mięsa oraz obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Dodatkowo pracownik zobowiązany będzie do pomocy w rozładunku i załadunku mięsa.

Oczekiwania:

  • dobra sprawność i forma
  • zręczność, zwinność
  • obowiązkowość, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogów
  • sumienność i punktualność
  • doświadczenie nie jest wymagane jednak będzie mile widziane

Oferujemy:

  • nadgodziny płatne w wysokości 7,50 GBP/h
  • zapewnione przynajmniej 37 h pracy w tygodniu
  • zorganizowane miejsce zamieszkania płatne 50 GBP za tydzień
  • pracodawca respektuje prawo do urlopu – wobec tego pracownik ma 28 dni płatnego urlopu w roku do wykorzystania, w przypadku niewykorzystania wówczas wypłacany jest ekwiwalent pieniężny pod koniec kontraktu

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres:

  • marzenaszczepaniakkowalska@gmail.com

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/anglia-praca-bez-jezyka-przy-pakowaniu-zaladunek-rozladunek-miesa-londyn/

ID ogłoszenia: 5425437ce5b153e6