do ustalenia

Aktualne ogłoszenie: praca w Niemczech na produkcji spożywczej Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:43

Niemiecka firma spożywcza poszukuje pracownika na produkcję w Zgorzelcu. Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu produktów spożywczych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce: okolice Zgorzelca

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Praca polegać będzie na obsługiwaniu wózków magazynowych, dbałości o porządek miejsca pracy.
  • Do głównych zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn do pakowania oraz ręczne pakowanie produktów na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • niemiecki znajomość języka podstawowa
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość dojeżdżania do miejsca pracy własnym autem
  • Koniecznym warunkiem jest zamieszkanie na terenie powiatu zgorzeleckiego lub ościennego
  • możliwość pracy na zmiany oraz w soboty i niedziele
  • posiadanie uprawnień na wózki
  • umiejętność korzystania z komputera
  • odpowiedzialność, precyzyjność,
  • umiejętność pracowania w grupie

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą
  • możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • dobra płaca

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres: germany@workservice.pl

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-2087505.html

ID ogłoszenia: 7685277adf099c0e

ilość wszystkich wyświetleń: 2153, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Aktualne ogłoszenie: praca w Niemczech na produkcji spożywczej Zgorzelec”

  1. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej przy filetowaniu kurczaków. Język angielski w stopniu bardzo dobrym. Pracy szukam wraz z dziewczyną z tym samym doświadczeniem. I znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym.