od 8 do 9 GBP/h

Aktualne ogłoszenie praca w Anglii na produkcji dla operatora wytłaczarki

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Greater Manchester
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 13:37

Zakład produkujący opakowania z Greater Manchester poszukuje kandydata na stanowisko operator wytłaczarki. Oferta pracy w Niemczech dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

Stanowisko: Operatora Wytłaczarki do produkcji opakowań

Miejsce pracy: Greater Manchester

Zarobki: od 8 do 9 GBP/h

Zadania:

  • Praca w zakładzie produkcyjnym wysokiej jakości polietanowych opakowań
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za ustawianie i pilnowanie pracy wytłaczarki do produkcji folii.

Oczekujemy:

  • przynajmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku przy produkcji folii metodą rozdmuchu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zorientowanie w procesie wytłaczania, mieszania a także łączenia materiałów

Oferta:

  • zapewnione 48 godzin podstawowo z możliwością wyrabiania godzin dodatkowych
  • oferta pracy na stałe
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach oraz poszukiwaniach zakwaterowania.
  • pomoc w zalegalizowaniu pracy w Anglii.

Aplikacja
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres: info@europesolutions.co.uk
Kontakt: (+44)0845 337 5025 oraz (+48)22 222 46 40

źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/196367/Pracownik-produkcji

ID ogłoszenia: 37252fde8910eb91

ilość wszystkich wyświetleń: 1734, dzisiaj: 1