6,70 funtów za godzinę brutto

Aktualna praca w Anglii przy pakowaniu owoców od zaraz w Canterbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 31 marca 2016 22:14

Poszukujemy pracowników od zaraz do pakowania owoców w Canterbury z podstawową znajomością języka. Ciekawa praca w Anglii dla Polaków bez doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Canterbury, UK.

Zarobki: 6,70 funtów za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
zatrudnienie odbywa się w systemie 4×4 – cztery dni wolnego i cztery dni pracy. Pracownik będzie odpowiadał za pakowanie i przepakowywanie owoców przy taśmie produkcyjnej. Zadania są wykonywane w dość szybkim tempie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • sumienne wykonywanie zadań;
  • duża kultura osobista;
  • zdolność do pracy zespołowej;
  • podstawowy język angielski;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy:

  • dokładne i szczegółowe szkolenie;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • sprzęty potrzebne do pracy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do składania aplikacji mailowo:

maidstone@pro-force.co.uk

w przypadku pytań można dzwonić pod numer: +44 01622 673 187.

Dziękujemy za złożone aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-pakowanie-owocow-canterbury-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 98256fd78b9f1393