8,17 euro netto/h

Aktualna oferta pracy we Francji dla Polaków od zaraz przy produkcji drutu

  • Kraj: Francja
  • Miasto: Francja
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 11 maja 2014 21:01

Możliwość podjęcia sezonowego zatrudnienia dla Polaków na produkcji drutu. Aktualne ogłoszenie pracy we Francji możliwe do podjęcia od zaraz dla osób dysponujących samochodem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Francja

Zarobki: 8,17 euro netto/h

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na hali produkcyjnej przy produkcji drutu.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac produkcyjnych, pakowanie i kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • Możliwość przyjazdu do Francji swoim własnym samochodem
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolność do podjęcia pracy zespołowej
  • zatrudnienie tymczasowe

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • zamieszkanie bezpłatnie zapewnione na czas trwania umowy
  • zapewnione ubezpieczenie w PL i za granicą
  • wsparcie opiekuna podczas przebywania we Francji
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • rekrutacja@jne.com.pl w tytule prosimy wpisać „produkcja”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-francja-id219611.html

ID ogłoszenia: 389536f51e05ac79

ilość wszystkich wyświetleń: 1287, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Aktualna oferta pracy we Francji dla Polaków od zaraz przy produkcji drutu”

  1. para chętna do pracy,
    francuskiego nie znamy, ale angielski u chłopaka komunikatywny
    kontakt aj23031990@wp.pl

  2. kamil213 na 15 maja 2014 @ 19:42

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Obaj uczymy się w technikum(18-19 lat). Nie posiadamy żadnych nałogów wręcz przeciwnie trenujemy sporty walki. Naszą wielką motywacją jak i sumiennością do pracy jest zakup nowego samochodu. Posiadamy obaj prawo jazdy kat. B. w szkole uczymy się j. angielskiego, proszę o szybki kontakt em@il: allegrowicz50@interia.pl bądź tel. 512892831.

  3. damiandominczak na 1 czerwca 2014 @ 15:24

    Witam jestem zainteresowany. Oferta pracy mam 22 lata i mam doświadczenie 3 lata moj numer telefonu. +48886359480 EMAIL. damiandominczak52@gmail.com

  4. Witam,
    3 studentów zainteresowanych pracą na czas wakacyjny. Jedna osoba znająca język fraucuski doskonale, dwójka znająca język ang w stopniu komunikatywnym, Chętni i zmotywowani do pracy. Prosimy o kontakt na nr 605-478-721 lub mial llaurapichon@gmail.com