7 GBP

Oferta pracy w Anglii na produkcji rybnej przy filetowaniu Plymouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Plymouth
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2014 16:08

Poszukujemy pracowników na produkcję do przetwórni rybnej z Plymouth. Ogłoszenie pracy w Anglii przy filetowaniu, pakowaniu, porcjowaniu na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik do filetowania ryb

Zarobki: 7 GBP/h

Miejsce pracy: Plymouth

Opis zadań:

  • Pracownik będzie pracował na linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie usuwanie skóry, łusek, ości.
  • Obowiązkiem będzie mycie, filetowanie.
  • Od pracownika wymagać się będzie utrzymywania porządku na miejscu pracy- mycia i odkażania stanowiska.
  • Praca wymagać będzie posługiwania się nożem oraz piłą taśmową.

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej podstawowa
  • obeznanie w gatunkach ryb
  • umiejętność szybkiej nauki
  • doświadczenie przynajmniej 5 lat w podobnej pracy
  • brak nałogów- również tytoniowego!
  • pracownik musi zabrać ze sobą pościel

Oferta:

  • Zapewnione 45 h pracy tygodniowo
  • zmiany po 10/12 godzin
  • zagwarantowany 4 tygodniowy urlop/rok
  • możliwość dłuższej współpracy
  • zakwaterowanie zapewnione na koszt pracownika ok 60-80 GBP
  • pomoc przy dokumentach

Aplikacja:

  • Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej- CV w języku angielskim prosimy przesłać na adres: kamila374@gmail.com

zgłoszenie będzie ważne jeżeli podadzą państwo w treści numer oferty- 845 oraz swój numer pocztowy.

Kontakt SMS-owy- prosimy NIE dzwonić- na numer 0 7952 500 426 (z Polski 0044 7952 500 426)

Kontakt telefoniczny: 1-17 tel : 0 203 2399 102, (z Polski – +44 203 2399 102)

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21bcl4/

ID ogłoszenia: 9445320437ba05a3

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Anglii na produkcji rybnej przy filetowaniu Plymouth”

  1. Lukasz.K na 15 marca 2014 @ 10:24

    Witam.

    Mam na imię Łukasz lat 25 poszukuje pracy wraz z kolega Piotrkiem lat 26.

    Posiadamy doświadczenie przy pakowaniu które nabyliśmy pracując w zakładzie owocowym. Segregowanie, Załadunek, Rozładunek. Jesteśmy pracowici bez nałogów z prawem jazdy. Gotowi i chętni do pracy od zaraz. Największym problemem będzie język lecz myślę ze to kwestia czasu i zaufania. Jeżeli maja Państwo jakiekolwiek pytania to proszę pisać lub dzwonić na podany niżej adres kontaktowy. Pozdrawiam

    Kontak:

    Email: 17lukasz0688@wp.pl

  2. waliullah na 18 marca 2014 @ 10:20

    szukam pracy i moje zona mam 29 lat prosze kont-513420473